babiczok II Ma się dobrze!

Możemy się pochwalić wieloma okazami powyżej 20 kg! A nawet 30+!

Drodzy użytkownicy łowiska „Babiczok” pewnie sami już zdążyliście się przekonać o obfitości naszego łowiska, ale pewnie nie każdy z Was wie jak szybko rosną nasze perełki!

Ten rok szczególnie już od wczesnej wiosny nie jednego zaskoczył wynikiem pierwszych zasiadek. Sam osobiście podniosłem swoją poprzeczkę i pobiłem już na pierwszej swojej majowej zasiadce swoje PB, na chwilę obecną jest to waga 21,340 kg. I wiem że nie jest to max. Do końca roku jeszcze trochę czasu pozostało więc jak to się mówi dopóki kije w wodzie wszystko może się zdarzyć!
Niektórzy z was również bili niejednokrotnie swoje rekordy życiowe w tym roku. Dwa, trzy lata temu marzeniem było przekroczyć 20+ w tym roku nie jest to nic specjalnego, zdarzają się zasiadki na których wędkarze wyciągają na matę kilka takich 20-tek! -Prawda Bodzio!!!

Jak do tąd udokumentowanym rekordem łowiska jest pełnołuski karp „Halinka” 24,000 kg. złowiony w zeszłym roku przez Panią Halinę Ślęczka, niestety jak dotąd nie udało się nikomu złowić „Halinki”. Hmmmm ciekawe ile pokazała by waga w tym roku ? Statystycznie rzecz biorąc 3-4 lata temu średnia waga karpia na naszym łowisku to 5-10 kg. analizując tegoroczne wyniki naszych kolegów średnia skoczyła na 12-18 kg. Nie wiem czy to przypadek, ale cieszy fakt że nasze „miśki” mają się dobrze i są we wspaniałej kondycji.Życzył bym sobie żeby te statystyki poprawiały się a nasza lista rekordów zapełniała się częściej niż do tej pory!
Wspominając od liście rekordów łowiska zachęcam wszystkich naszych wędkarzy do uczestnictwa w tej rywalizacji i zgłaszania swoich rekordów do administratora strony. Info na stronie babiczok.pl

Na zakończenie zapraszam do fotogalerii w celu zapoznania się z naszymi najciekawszymi okazami z naszego łowiska!