Aktualne informacje z łowiska!

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE ŻYCZENIA DLA NASZYCH WĘDKARZY I ICH RODZIN.

  •   Z okazji zbliżających się Świąt  oraz  Nowego Roku 2024, pragnę jako administrator strony wraz z kolegami oraz w imieniu Stowarzyszenia Sportowego – Babiczok,  złożyć Państwu życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz udanego wypoczynku nad wodą wraz z TAAKĄ Rybą w nowym sezonie wędkarskim 2024r.  Niech każdy kolejny sezon będzie lepszy od poprzedniego oraz żeby to ryby były dumne, że akurat Ty je złowiłeś!  Wielu spokojnych chwil nad wodą, żebyś odpoczął od codziennej pracy i zmartwień. Żeby dopisywała Ci pogoda i rybki chętnie brały. No i oczywiście – połamania kija !

  •  
  •  

MAMY KOLEJNY Rekord Łowiska! 

Długo oczekiwany! To była kwestia czasu, aż w końcu padł nowy rekord łowiska – 30+!!!  Nowy rekord łowiska w  kategorii naj…. karp. Waga potwierdzona to 30,800kg. złowiony w dniu 03.11.2023. ok 19.00. na łowisku Babiczok 2. Szczęśliwcem , który przekroczył tą magiczną poprzeczkę 30+ jest nasz kolega Krzysiu Murawski(Mundek) jakiej przynęty użył jest jego tajemnicą.

Gratulacje Krzysztof, podniosłeś poprzeczkę na maxa na baaaaardzo długo!

Uwaga! 

No i mamy! Nowy rekord łowiska w kategorii naj… szczupak. 114 cm i 10 kg wagi to okaz, którym w dniu 22.10.2023 mógł się pochwalić nasz kolega Adam A.

Brawo Adaś!