Aktualne informacje z łowiska!

Dawno oczekiwany szczupak już pływa na naszych wodach! Wyselekcjowany okaz szczupaka w ilości 130 kg. zasilił nasze łowiska!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW NA NASZE WIOSENNE TARGI WĘDKARSKIE - NĘDZA 2024r.

Jak co roku zapraszamy wszystkich pasjonatów

wędkarstwa na nasze coroczne VII targi wędkarstwa, na których każdy znajdzie coś dla siebie. W tegorocznej ofercie nie zabraknie nowości sezonu 2024, oraz ciekawych prezentacji specjalistów branży wędkarskiej znanych i renomowanych firm.

Bardzo bogatą ofertę dla spinningistów, karpiarzy i innych technik wędkarskich!

Tradycyjnie będzie również stoisko giełdowe na którym będzie można sprzedać lub zamienić swój zbędny sprzęt wędkarski (opcja ta jest bezpłatna

TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU!
A CO NAM PRZYNIESIE WIOSNA?
- ZOBACZYMY! czekam na wasze zgłoszenia!

REKORD ŁOWISKA!

Długo oczekiwany! To była kwestia czasu, aż w końcu padł nowy rekord łowiska – 30+!!!  Nowy rekord łowiska w  kategorii naj…. karp. Waga potwierdzona to 30,800kg. złowiony w dniu 03.11.2023. ok 19.00. na łowisku Babiczok 2. Szczęśliwcem , który przekroczył tą magiczną poprzeczkę 30+ jest nasz kolega Krzysiu Murawski(Mundek) jakiej przynęty użył jest jego tajemnicą.

Gratulacje Krzysztof, podniosłeś poprzeczkę na maxa na baaaaardzo długo!

Uwaga! 

No i mamy! Nowy rekord łowiska w kategorii naj… szczupak. 114 cm i 10 kg wagi to okaz, którym w dniu 22.10.2023 mógł się pochwalić nasz kolega Adam A.

Brawo Adaś!